O nas

Willa pod Orłem zlokalizowana jest ok. 650 m n.p.m. w malowniczej części Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego w Szczyrku. Oddalona i położona znacznie wyżej od centrum miasta zapewnia piękne widoki, idealnie czyste powietrze pozbawione smogu, gwarantuje idealne warunki do wypoczynku i regeneracji sił, ale stanowi też doskonałą bazę wypadową dla wszelkich form aktywności fizycznej o każdej porze roku. Tuż obok nas przebiega szlak turystyczny na Klimczok (1 h 40 min.). Sąsiadujemy również niemalże (ok. 200 m) z kultowym Sanktuarium na Górce.

Willa pod Orłem posiada 20 miejsc noclegowych w 7 pokojach/apartamentach z łazienkami oraz jadalnię, mogącą pełnić funkcję sali szkoleniowo - konferencyjnej. Wnętrze willi zostało gruntownie zmodernizowane oraz wyposażone w nowe sprzęty i urządzenia, dzięki czemu znacząco wzrosły komfort i funkcjonalność obiektu. Pełne spektrum kanałów TV naziemnej oraz bezprzewodowy internet, dostępny w każdym pokoju, stanowią uzupełnienie oferty. Kilka lat temu wykonano poszerzenie i zmianę profilu wjazdu na posesję, skutkiem czego nie stanowi on obecnie problemu nawet dla mniej doświadczonych kierowców. Powiększono również bezpłatny parking, na którym dla każdego pokoju/apartamentu przewidziano jedno miejsce parkingowe.  Dodatkowo naszym Gościom proponujemy miejsce do grillowania lub rozpalenia ogniska. W okresie letnim oferujemy również basen sezonowy. Najmłodsi nasi Goście z opiekunami mogą spędzać czas na placu zabaw, na którym można korzystać z piaskownicy, trampoliny, huśtawki, zjeżdżalni oraz często wybieranego przez Maluchów domku ... 

Pensjonat podlega ciągłym modernizacjom, które podnoszą komfort pobytu naszych Gości (ograniczające hałas okna, zmodernizowane łazienki oraz balkony zapewniające widoki na góry), jak również mają na celu ograniczenie naszego negatywnego wpływu na piękne środowisko, w którym funkcjonujemy (instalacja fotowoltaiczna oraz wspomniane już energooszczędne okna).

Na życzenie Gości serwujemy obfite śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz dwudaniowe domowe obiadokolacje z napojami. Goście wykupujący posiłki mają możliwość całodobowego korzystania z kawy (kawy czarne i białe z ekspresu, kawa parzona, kawa rozpuszczalna) i herbaty. 

Atrakcyjne położenie Willi pod Orłem sprawia, iż obecnie stanowi ona ciekawą opcję dla zorganizowanej grupy przyjaciół lub kilku rodzin. Zapewnia relatywnie wysoki standard za niewygórowaną cenę, a przy tym to, co najcenniejsze i nieosiągalne nawet w najbardziej luksusowych hotelach: kameralną, ciepłą atmosferę, co potwierdzają opinie o nas dostępne na Booking.com, Nocowanie.pl lub Tripadvisor.com. Polecamy również artykuł opracowany przez niezależny portal Nocowanie.pl dostępny pod linkiem http://www.nocowanie.pl/urlop-w-szczyrku--te-noclegi-rekomenduja-turysci.html

Zapraszamy wszystkich ceniących komfort i relaksującą ciszę. Do zobaczenia…